Відкрити меню

Тромболіз унікальний порятунок хворого лікар – кардіолог Шапошник Юрій


Тромболіз лікування. Шапошник Юрій, лікар – кардіолог унікальний випадок порятунку хворого з тромболізу в Полтавській області 

Надавати  допомогу хворим та рятувати їх в прямому сенсі –  це робота профільного лікаря-кардіолога, і навіть в екстремальних ситуаціях якщо він – кардіолог у відділенні невідкладної допомоги. Багато українських лікарів займаються тим самим, але такий випадок унікальний. Цікаво звернути увагу на деталі.

Тромболізис — сучасний спосіб лікування, заснований на введенні хворому препарату в кров, який розчиняє тромб. В більшості випадках через закупорку судини тромбом виникає  інфаркт або інсульту. Тому ін'єкція тромболітика зможе не тільки зупинити розвиток хвороби, а й звести на мінімум негативні наслідки.

Метод тромболізу простий у виконанні, але натомість, потребує сучасного обладнання, налічує низку протипоказань і тонкощів проведення, що викликає вагання  у багатьох  фахівців.

В нашому випадку мова йдеться про лікаря з Полтавщини! Зверніть увагу, що мова йде про випадок  тромболізу, який проведено не в сучасній, обладнаній всім необхідним палаті інтенсивної терапії Обласного клінічного кардіодиспансеру, де працює Юрій Шапошник, а у звичайній  лікарні в селі, яке знаходиться на відстані 72 км від обласного центру! І вимогою для прибуття лікаря-кардіолога до сільської лікарні була кардіограма пацієнта, яку надали за системою зв'язку «Телекард» із тієї лікарні в селі!

Випадок, дещо схожий на успішний експеримент, насправді далеко не випадок. Кардіолог Шапошник Юрій – спеціаліст-практик, в його практиці  є багато випадків успішно проведення тромболізу. Після закінчення навчання в Української медичної стоматологічної академії працює у відділенні ургентної кардіології де  вдосконалює свій досвід та опановує навички і нові методи лікування. Юрій Васильович пройшов курс навчання у Харківській медичній академії післядипломної освіти. Як результат, досягнутий успіх –  висока кваліфікація та професіоналізм лікаря. Спеціалісти в оцінці випадку проведення тромболізу одностайно дійшли висновку, що без даної процедури -  пацієнт із с. Нехвороща був би приречений, а зараз він здоровий.

Таким чином, у Новосанжарському районі Полтавської області проведено унікальну операцію, якість виконання якої відповідає суворим міжнародним вимогам. Випадок у с. Нехвороща –  яскравий приклад та показник високого потенціалу вітчизняних лікарів.

Юрій Васильович дає скромну оцінку цій операції. Одне, що він підкреслив – високу швидкість реагування всіх учасників  подій, від сільського лікаря, котрий передав кардіограму, водія автомобіля «швидкої медичної допомоги», провізорів аптечного складу, які надали тромболітик. В результаті такої швидкості препарат було введено через три з половиною години від моменту, коли хворий відчув біль у серці.

Спілкуючись з Юрієм Шапошниковим стало відомо, що він захоплений своєю роботою, завдяки цьому він прагне допомогти людям. Звідси висока працездатність та надихаючі результати.

І хоча такий випадок – тільки окремий епізод із практики лікаря, його значення глобальне. Випадок з тромболізому с. Нехвороща отримав оцінку у медичних колах вже в став прикладом для багатьох лікарів. Так,  одного разу з'являється людина, котра робить перший крок, робить прорив, прокладаючи шлях наступним і трохи змінюючи історію.

 

Записатись на ФД та прийом кардіолога в Центр Здоров'я

м. Полтава,вул. Степового фронту, 29

Понеділок — П'ятниця 9.00-17.00

Субота:  8.00-13.00

Неділя: вихідний.

Міський: 8 (0532) 63-65-85

Водафон (МТС): 050-3301892   

Київстар: 067-5570116

© 2023 КП ЛД Центр Здоров'я · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Підтримка:panchenko.com.ua

записатися на прийом

Для попереднього запису заповніть та відправте форми.
В робочий час, Вам зателефонує адміністратор закладу  для уточнення по запису.

  Ваше Ім'я (обов′язково)

  По батькові (обов′язково)

  Прізвище (обов′язково)

  ДД.ММ.РРРР нар-ня (обов′язково)

  Ваш номер телефону (обов′язково)

  Ваш e-mail

  Тема (обов′язково)

  До якого лікаря:

  та/або

  Яку послугу:

  На яку дату (обов′язково):

  На яку годину, примітки, запитання

  x