Відкрити меню

Тест з індикаторними трубками ХЕЛІК


На базі ТОВ «КП ЛД Центр Здоров’я» кваліфікованим медичним персоналом проводиться тест з індикаторними трубками ХЕЛІК на Helikobacter pylori.

Helikobacter pylori на сьогоднішній день є однією з найпоширеніших інфекцій людини, яка передається від людини до людини через слину та слиз, при користуванні одним посудом, при порушенні правил гігієни. Заразитися інфекцією Helikobacter pylori можна навіть при поцілунку.

Аналіз на Helikobacter pylori показаний всім, хто скаржиться на больові відчуття та дискомфорт в ділянці шлунка. Оскільки ця інфекція провокує розвиток багатьох порушень слизової оболонки шлунка та 12-ти палої кишки, її своєчасне виявлення та знищення дозволяє уникнути розвитку серйозних порушень здоров’я, аж до онкологічних хвороб.

Найбільш поширені методи діагностики Helikobacter pylori є:

В аналізі кала інколи досить важко визначити наявність бактерії так, як пацієнт може самостійно приймати напередодні певні препарати, які викривлюють результати. Аналіз крові на антитіла до Helikobacter pylori досить коштовний та інвазивний метод обстеження, який проводиться протягом декількох днів. Перевагу серед лікарів здобув дихальний тест системою ХЕЛІК завдяки простоті та швидкості отримання результату.

ХЕЛІК – найпоширеніший дихальний тест на інфекцію Helikobacter pylori. Тест-система Хелік з індикаторною трубкою – це одноразовий пристрій (індикаторна трубка) і компресор. Тест-система Хелік дозволяє проводити неінвазивну специфічну експресдіагностику інфекції Helikobacter pylori по складу повітря, що видихається. Він пройшов клінічні випробування і відповідає європейським стандартам якості, що підтверджують численні нагороди за інновації в медичній діагностиці. При дотриманні всіх правил підготовки тест гарантує отримання достовірного і швидкого результату. Чутливість тест-системи Helikobacter pylori складає 95%, а специфічність-97%. Аналізуючи інформацію, лікар робить висновок про інфікованість пацієнта.  Для отримання надійних результатів пацієнт повинен суворо дотримуватись вимог щодо підготовки до тестування.

Своєчасна діагностика інфекції Helikobacter pylori є профілактикою серйозних патологій шлунково-кишкового тракту: гастриту, виразки та раку шлунка.

© 2023 КП ЛД Центр Здоров'я · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Підтримка:panchenko.com.ua

записатися на прийом

Для попереднього запису заповніть та відправте форми.
В робочий час, Вам зателефонує адміністратор закладу  для уточнення по запису.

  Ваше Ім'я (обов′язково)

  По батькові (обов′язково)

  Прізвище (обов′язково)

  ДД.ММ.РРРР нар-ня (обов′язково)

  Ваш номер телефону (обов′язково)

  Ваш e-mail

  Тема (обов′язково)

  До якого лікаря:

  та/або

  Яку послугу:

  На яку дату (обов′язково):

  На яку годину, примітки, запитання

  x