Відкрити меню

Зеленов Олексій Васильович

Зеленов Олексій Васильович
лікар-хірург II категорії, лікар з УЗД  ІІ категорії.

 

Лікар-хірург — спеціаліст з хірургії; лікар, який провадить динамічне спостереження, діагностику, лікування оперативним та консервативним методами.

Проводить цілеспрямоване клінічне обстеження хворого. Визначає обсяг лабораторних, рентгенологічних та інших спеціальних досліджень, оцінює їх результати.

Проводить диференційну діагностику. Визначає тяжкість стану хворого. Надає невідкладну медичну допомогу хворим при термінальних станах, групових та масових ураженнях. Здійснює нагляд за побічними реакціями/діями лікарських засобів.

СУДИННИЙ ХІРУРГ

Якщо Вас турбують болі в ногах, набряки, візуальні зміни судин на ногах, чи Ви маєте фактори ризику судинних захворювань (спадковість, паління, цукровий діабет) — необхідно звернутися до судинного хірурга.

Наша клініка володіє повним спектром первинної діагностики судинних захворювань та можливістю надання лікувальної і консультативної допомоги у разі виявлення захворюваннь.

Визначає показання до госпіталізації за профілем захворювання, тактику медикаментозного та оперативного лікування з урахуванням стану хворого, необхідності передопераційної підготовки. Застосовує сучасні методи лікування та диспансеризації хворих хірургічного профілю. Працює в тісному контакті з суміжними спеціалістами та службами. Керує роботою середнього медичного персоналу. Дотримується принципів медичної деонтології. 

Лікар УЗД — спеціаліст-діагност, який у своїй роботі використовує ультразвукове обладнання. Можливості апаратури дозволяють лікареві абсолютно безболісно, безпечно і швидко виявити патологічні зміни в організмі пацієнта. Для візуалізації ультразвуком доступні багато органи тіла людини, суглоби, м'які тканини, судини, лімфатичні вузли, молочні залози. Крім того, кваліфіковане спостереження за вагітністю неможливо без даного дослідження. 

Як слід готуватися до УЗ-дослідженням? 

Прийом лікаря УЗД — це процедура, до якої слід підготуватися. Так, огляд органів травної системи вимагає дотримання дієти, вивчення жіночої статевої сфери і сечовивідних шляхів необхідно проводити з повним сечовим міхуром і т. д. Тому перед відвідуванням ультразвукового кабінету людині варто заздалегідь вислухати поради лікаря, який направляє на дослідження, і обговорити з ним всі питання підготовки. 

Як проходить саме обстеження? 

Під час процедури лікар просить пацієнта оголити ту частину тіла, яка підлягає огляду. Хворі повинні бути готові до того, що для вивчення репродуктивної системи жінки може знадобитися внутрівагінальное дослідження, ну, а обстеження простати у чоловіків проводиться спеціальним датчиком через пряму кишку. 

В ході огляду фахівець вимірює розміри органів, оцінює їх структуру, описує зміни та виявлені патологічні утворення. Все це відображається у протоколі дослідження. Слід враховувати, що лікар УЗД не ставить діагнози, він лише дає свій висновок по картині, побаченої на моніторі апарата. 

В яких медустановах можна пройти УЗ-діагностику? 

Кабінети ультразвукової діагностики ведуть прийом хворих в більшості державних поліклінік і лікарень. Крім того, цю послугу надають багато приватні клініки. Графік роботи лікаря УЗД може відрізнятися від режиму роботи медичного закладу, тому краще записатися на прийом заздалегідь на конкретний час. 

Який лікар може дати направлення на УЗД

Найчастіше до ультразвукового дослідження у веденні своїх пацієнтів вдаються акушери-гінекологи, лікарі хірургічного та терапевтичного профілів. При цьому огляд з допомогою ультразвуку може проводитися не тільки для виявлення патології або оцінки ефективності лікування, але і як допоміжний метод при інших діагностичних процедурах, наприклад, біопсії.

 

 


ПІБ

 

Пн

Вт

Ср

Чт

Пт

Сб

Зеленов       
Олексій
Васильович 
 
хірург

16.00-17.30

16.00-17.30

16.00-17.30

16.00-17.30

16.00-17.30

Згідно графіка
Зеленов       
Олексій
Васильович 

Лікар з УЗД

14.30-16.00

14.30-16.00

14.30-16.00

14.30-16.00

14.30-16.00

Згідно графіка

( в розкладі можливі зміни, уточнюйте в реєстратурі )

(0532) 632 664; 636 585

+380 67 557 01 16

+380 50 330 18 92    

 

© 2020 КП ЛД Центр Здоров'я · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Підтримка:panchenko.com.ua