Відкрити меню

Порох Ніна Миколаївна

Порох Ніна Миколаївна
лікар з ФД вищої категорії

Фіброгастроскопія (або фіброезофагогастродуоденоскопія або ФЕГДС) – це огляд слизової оболонки стравоходу, шлунку і дванадцятипалої кишки за допомогою ендоскопа, який вводять хворому через ротову порожнину (попередньо обробивши її знеболюючим засобом ).

Цей метод дає можливість визначити колір слизової, стан судин, наявність запальних процесів, ерозій, поліпів, виразок,пухлин , взяти прицільну біопсію(кусочки відщипнутої тканини для гістології).

У нашому центрі під час фіброгастроскопії використовують відеофіброгастроскоп OLYMPUS 160 – це дуже тонкий, гнучкий, керований зонд, має мікро-відео камеру на кінці та джерело світла, за допомогою, якого можна збільшувати і деталізувати зображення, переглядати на моніторі , зберігати і архівувати отриману інформацію(зображення і відео), за рахунок цього підвищується інформативність дослідження і контроль лікування. Відеофіброгастроскоп забезпечений оптичною та освітлювальною системами , має інструментальний канал, системи подачі повітря і рідин, що дозволяє повністю та детально оглянути просвіт дванадцятипалої кишки, шлунку і стравоходу.

В арсеналі ендоскопічного кабінету є декілька видів фіброгастроскопів: один для проведення фіброгастроскопії дорослим пацієнтам , а другий для обстеження дітей. Відмінності між ними полягають у діаметрі робочої частини і інструментального каналу, довжини самого ендоскопа, педіатричний ендоскоп значно тонший і делікатніший — це дає змогу якісно і безболісно обстежити маленьких пацієнтів.

Фіброгастроскопія являється самим достовірним методом профілактики та діагностики онкологічних захворювань органів шлунково-кишкового тракту.
У медичному КП ЛД Центрі Здоров'я створені всі необхідні умови для того щоб, ефективно та безболісно обстежити пацієнта, при цьому максимально забезпечити комфортність процедури.


ПІБ  

Пн

Вт

Ср

Чт

Пт

Сб

Порох
Ніна Миколаївна

Лікар з ультразвукової діагностики

16.10-17.50

16.10-17.50

16.10-17.50

16.10-17.50

16.10-17.50

( в розкладі можливі зміни, уточнюйте в реєстратурі )

(0532) 636 585

+380 67 557 01 16

+380 50 330 18 92   

© 2023 КП ЛД Центр Здоров'я · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Підтримка:panchenko.com.ua

записатися на прийом

Для попереднього запису заповніть та відправте форми.
В робочий час, Вам зателефонує адміністратор закладу  для уточнення по запису.

  Ваше Ім'я (обов′язково)

  По батькові (обов′язково)

  Прізвище (обов′язково)

  ДД.ММ.РРРР нар-ня (обов′язково)

  Ваш номер телефону (обов′язково)

  Ваш e-mail

  Тема (обов′язково)

  До якого лікаря:

  та/або

  Яку послугу:

  На яку дату (обов′язково):

  На яку годину, примітки, запитання

  x