Відкрити меню

Крутченко Ярина Григорівна

Крутченко Ярина Григорівна
лікар з УЗД вищої категрії

 

Лікар УЗД — спеціаліст-діагност, який у своїй роботі використовує ультразвукове обладнання. Можливості апаратури дозволяють лікареві абсолютно безболісно, безпечно і швидко виявити патологічні зміни в організмі пацієнта. Для візуалізації ультразвуком доступні багато органи тіла людини, суглоби, м'які тканини, судини, лімфатичні вузли, молочні залози. Крім того, кваліфіковане спостереження за вагітністю неможливо без даного дослідження. 

Як слід готуватися до УЗ-дослідженням? 

Прийом лікаря УЗД — це процедура, до якої слід підготуватися. Так, огляд органів травної системи вимагає дотримання дієти, вивчення жіночої статевої сфери і сечовивідних шляхів необхідно проводити з повним сечовим міхуром і т. д. Тому перед відвідуванням ультразвукового кабінету людині варто заздалегідь вислухати поради лікаря, який направляє на дослідження, і обговорити з ним всі питання підготовки. 

Як проходить саме обстеження? 

Під час процедури лікар просить пацієнта оголити ту частину тіла, яка підлягає огляду. Хворі повинні бути готові до того, що для вивчення репродуктивної системи жінки може знадобитися внутрівагінальное дослідження, ну, а обстеження простати у чоловіків проводиться спеціальним датчиком через пряму кишку. 

В ході огляду фахівець вимірює розміри органів, оцінює їх структуру, описує зміни та виявлені патологічні утворення. Все це відображається у протоколі дослідження. Слід враховувати, що лікар УЗД не ставить діагнози, він лише дає свій висновок по картині, побаченої на моніторі апарата. 

В яких медустановах можна пройти УЗ-діагностику? 

Кабінети ультразвукової діагностики ведуть прийом хворих в більшості державних поліклінік і лікарень. Крім того, цю послугу надають багато приватні клініки. Графік роботи лікаря УЗД може відрізнятися від режиму роботи медичного закладу, тому краще записатися на прийом заздалегідь на конкретний час. 

Який лікар може дати направлення на УЗД

Найчастіше до ультразвукового дослідження у веденні своїх пацієнтів вдаються акушери-гінекологи, лікарі хірургічного та терапевтичного профілів. При цьому огляд з допомогою ультразвуку може проводитися не тільки для виявлення патології або оцінки ефективності лікування, але і як допоміжний метод при інших діагностичних процедурах, наприклад, біопсії.

 


ПІБ  

Пн

Вт

Ср

Чт

Пт

Сб

Крутченко Ярина Григорівна

Лікар з ультразвукової діагностики

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-14.00

 

( в розкладі можливі зміни, уточнюйте в реєстратурі )

(0532) 636 585

+380 67 557 01 16

+380 50 330 18 92   

© 2023 КП ЛД Центр Здоров'я · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Підтримка:panchenko.com.ua

записатися на прийом

Для попереднього запису заповніть та відправте форми.
В робочий час, Вам зателефонує адміністратор закладу  для уточнення по запису.

  Ваше Ім'я (обов′язково)

  По батькові (обов′язково)

  Прізвище (обов′язково)

  ДД.ММ.РРРР нар-ня (обов′язково)

  Ваш номер телефону (обов′язково)

  Ваш e-mail

  Тема (обов′язково)

  До якого лікаря:

  та/або

  Яку послугу:

  На яку дату (обов′язково):

  На яку годину, примітки, запитання

  x