Відкрити меню

Калініченко Тетяна Федорівна

Калініченко Тетяна Федорівна лікар-офтальмологКалініченко Тетяна Федорівна лікар-офтальмолог

Офтальмологія — це наука про зір та очі. Отримання людиною інформації відбувається в основному через зір. Сама думка про можливість втратити зір приводить людину в жах. Дійсно, без зору нікуди. Останнім часом зір українців погіршується катастрофічними темпами. Причиною тому — урбанізація, підвищення ролі друкованих носіїв інформації і комп'ютерів у житті людей. Безліч робочих місць в Полтаві «сидячі», та пов'язані з роботою з документами або за комп'ютером. Все це не сприяє поліпшенню зору.

Приводом звернення до лікаря-окуліста може стати одна з таких причин: погіршення зору, надлишкова чутливість очей, підвищена сльозоточивість, хворобливі відчуття і багато іншого. Діагностика та лікування хвороб очей у медичному центрі КП ЛД Центр Здоров'я проводиться досвідченими офтальмологами з використанням сучасного обладнання. Тільки лікар-офтальмолог може визначити суть захворювання очей, призначити процедури для відновлення зору, або порекомендувати лазерне або хірургічне лікування. Після першого огляду, лікар-окуліст виявить ознаки тієї чи іншої хвороби, запропонує, за необхідності, дообстеження та порадить найефективніше лікування. Значний досвід роботи офтальмологів дозволяє визначити у пацієнтів такі захворювання як короткозорість, далекозорість, астигматизм, глаукома, відшарування сітківки ока, хвороби рогівки ока, катаракта на ранніх стадіях, що зробить лікування буде максимально ефективним.

КП ЛД Центр Здоров'я проводить:

  • Консультативний прийом офтальмолога.
  • Огляд очного дна, вимірювання внутрішньоочного тиску, і інші діагностичні маніпуляції.
  • Дослідження з метою виявлення інфекцій та інвазій (у тому числі демодекозу).
  • Видалення сторонніх тіл очей, парабульбарні ін'єкції, промивання носослізного каналу, і інші лікувальні маніпуляції з офтальмології.
  • Підбір сферичних чи астигматичних окулярів та контактних лінз.

Завдяки тому, що КП ЛД Центр Здоров'я — це багатопрофільний медичний центр, офтальмолог може залучити й інших вузьких фахівців для формування комплексної терапії з урахуванням всіх особливостей організму пацієнта. Якщо ваш зір «дав збій», не варто тягнути і приховувати проблему, зберегти і відновити здоров'я допоможуть кваліфіковані офтальмологи нашого медичного центру.

 


ПІБ  

Пн

Вт

Ср

Чт

Пт

Сб

Калініченко Тетяна Федорівна

офтальмолог

 

 

 

 

 

8.00-14.00

( в розкладі можливі зміни, уточнюйте в реєстратурі )

(0532) 632 664; 636 585

+380 67 557 01 16

+380 50 330 18 92   

© 2020 КП ЛД Центр Здоров'я · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Підтримка:panchenko.com.ua