Відкрити меню

Підписати декларацію з сімейним лікарем в Центрі Здоров'я


Підписати декларацію з сімейним лікарем в Центрі Здоров'я — гарна новина: ви можете заключити договір із сімейним лікарем у приватній поліклініці Центр Здоров'я в Полтаві!

Наш медичний центр співпрацює з НСЗУ, отже ви можете підписати декларацію із сімейний лікарем Центра Здоров'я та користуватися всіма можливостями програми державних гарантій первинної медичної допомоги.

Для чого потрібна декларація?

До сімейного лікаря треба звертатися, коли виникають будь-які питання стосовно здоров’я, отримати направлення до профільних лікарів, на аналізи, госпіталізацію, отримати лікарняний лист.

В умовах пандемії сімейні лікарі можуть працювати з пацієнтами дистанційно. Вони можуть за симптомами призначити людині безкоштовний ПЛР-тест на виявлення COVID-19, скерувати рентген. Сімейний лікар контролює стан пацієнта впродовж усієї хвороби. Також він може призначити реабілітацію після коронавірусу.

Усі послуги сімейного лікаря безкоштовні. Але в разі, якщо у вас немає декларації з сімейним лікарем можна звернутися до будь-якого лікаря або викликати швидку. Однак в такому випадку доведеться платити за консультацію, аналізи, обстеження — самостійно.

Як підписати декларацію з сімейним лікарем в Центрі Здоров'я.

Підписати договір з сімейним лікарем нашої поліклініки на обслуговування за програмою державних гарантій можуть не тільки постійні клієнти Центра Здоров'я, а й усі бажаючі, незалежно від місця реєстрації та фактичного проживання.

Якщо у Вас є декларація з іншим сімейним лікарем, Ви можете в будь-який момент перепідписати її з сімейним лікарем Центра Здоров'я. Ми укладаємо декларації з усіма, хто досяг 18-річчя.

1. До підписання декларації

Повідомити про своє бажання підписати декларацію з сімейним лікарем нашої клініки при відвідуванні поліклініки або зателефонуйте.
Підписання договору з сімейним лікарем вимагає Вашої особистої присутності в клініці, триває близько 15 хвилин. Вас запишуть на відповідний час до реєстратора Центра Здоров'я. З собою візьміть:

 • паспорт;
 • ідентифікаційний код;
 • мобільний телефон.

2. Підписання декларації.

Реєстратор додасть Ваші дані в державну медичну базу пацієнтів eHealth, і Вам на телефон прийде sms з кодом підтвердження. Його необхідно передати реєстратору клініки, щоб вона могла завершити підписання декларації. Ви отримаєте для підписання два примірника декларації. Один примірник підписаної декларації з сімейним лікарем залишається в клініці, другий Ви забираєте собі.

З цього моменту Ви отримуєте право користуватися всіма можливостями програми державних гарантій первинної медичної допомоги в приватній клініці.

Підписати декларацію з сімейним лікарем

Міський: 8 (0532) 63-65-85

Vodafone : 050-3301892         

Київстар: 067-5570116

Працюємо за адресою: м. Полтава, вул. Степового фронту, 29

© 2023 КП ЛД Центр Здоров'я · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Підтримка:panchenko.com.ua

записатися на прийом

Для попереднього запису заповніть та відправте форми.
В робочий час, Вам зателефонує адміністратор закладу  для уточнення по запису.

  Ваше Ім'я (обов′язково)

  По батькові (обов′язково)

  Прізвище (обов′язково)

  ДД.ММ.РРРР нар-ня (обов′язково)

  Ваш номер телефону (обов′язково)

  Ваш e-mail

  Тема (обов′язково)

  До якого лікаря:

  та/або

  Яку послугу:

  На яку дату (обов′язково):

  На яку годину, примітки, запитання

  x