Відкрити меню

Хірург

Лікар — ХІРУРГ

Прийом у хірурга може знадобитися будь-якій людині і не тільки у зв'язку з майбутньою або вже проведеною операцією. Існує безліч приводів для візиту до цього фахівця, як екстрених, так і профілактичних.

Хірурги лікувально-діагностичного центру «Центр здоров’я» допоможуть і проконсультують при хронічних і гострих захворюваннях, визначать тактику як хірургічного лікування, так по можливості і безопераційного.

Крім проведення огляду та встановлення діагнозу лікар-хірург «Центру здоров'я» може проводити операції в амбулаторних умовах. Серед них виділяють декілька груп оперативних втручань:

 • радикальні операції — застосовуються тоді, коли необхідно повністю усунути патологічний процес. У їх числі: видалення новоутворень шкіри та підшкірної клітковини, лікування гнійних процесів, бурситів, врослого нігтя, проведення лікувальних пункцій (у тому числі суглобів), і постановка блокад (лікування болю).
 • паліативні операції — здатні тимчасово полегшити стан хворого , вони використовуються тоді, коли хірург не може застосувати радикальне лікування.

Приводом, щоб записатися на прийом до хірурга є:  - панариції, фурункули, карбункули, ліпоми, кісти, вростання нігтів; - планове обстеження після операцій;. - обробка післяопераційних ран і рубців. 

Прийом ведуть лікарі-хірурги:

© 2023 КП ЛД Центр Здоров'я · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Підтримка:panchenko.com.ua

записатися на прийом

Для попереднього запису заповніть та відправте форми.
В робочий час, Вам зателефонує адміністратор закладу  для уточнення по запису.

  Ваше Ім'я (обов′язково)

  По батькові (обов′язково)

  Прізвище (обов′язково)

  ДД.ММ.РРРР нар-ня (обов′язково)

  Ваш номер телефону (обов′язково)

  Ваш e-mail

  Тема (обов′язково)

  До якого лікаря:

  та/або

  Яку послугу:

  На яку дату (обов′язково):

  На яку годину, примітки, запитання

  x