Відкрити меню

Стоматолог

Лікар — СТОМАТОЛОГ

Посмішка людини — це критерій, за яким можна оцінювати не тільки статус, але і турботу людини про власне здоров'я. Неможливо уявити собі здорову і успішну людину з зубами в жалюгідному стані. Якщо Ви хочете зберегти привабливість посмішки, попередити захворювання, відвідувати стоматолога необхідно кожні півроку. Багатьох людей досі лякають стоматологічні послуги, тому візит до лікаря затягується.

 Але сучасна стоматологія має в розпорядженні новітні медичні технології та методики, завдяки яким пацієнт почуває себе під час лікування максимально комфортно. Звернувшись в лікувально-діагностичний центр «Центр Здоров’я», Ви зможете отримати послуги стоматології широкого спектру: пломбування зубів фотополімерними матеріалами, сучасна ендодонтія, професійна чистка зубів, встановлення адгезивних мостовидних протезів, шинування зубів, реставрація. Лікування захворювань слизової оболонки рота, пародонтитів. У нас працюють кваліфіковані та досвідчені лікарі, які зможуть діагностувати захворювання зубів на ранніх стадіях і провести комплексне лікування. Навіть якщо Ви вважаєте, що Ваша проблема запущена і непоправна, професійні  стоматологи допоможуть позбутися захворювань і недоліків за кілька візитів до лікаря.

У нашому центрі Вам нададуть якісні послуги з лікування зубів, вартість яких Вас приємно здивує. Не варто уникати візиту до стоматолога  і запускати лікування зубів. Ціни  на стоматологічні послуги залежать від типу лікування, його тривалості, матеріалів і цілком виправдані.

 

Прийом ведуть лікарі стоматологи:

Дентальний рентген кабінет

© 2023 КП ЛД Центр Здоров'я · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Підтримка:panchenko.com.ua

записатися на прийом

Для попереднього запису заповніть та відправте форми.
В робочий час, Вам зателефонує адміністратор закладу  для уточнення по запису.

  Ваше Ім'я (обов′язково)

  По батькові (обов′язково)

  Прізвище (обов′язково)

  ДД.ММ.РРРР нар-ня (обов′язково)

  Ваш номер телефону (обов′язково)

  Ваш e-mail

  Тема (обов′язково)

  До якого лікаря:

  та/або

  Яку послугу:

  На яку дату (обов′язково):

  На яку годину, примітки, запитання

  x