Відкрити меню

Кардіолог

Лікар — КАРДІОЛОГ

Захворювання серцево-судинної системи за статистикою найбільш часто стають причиною смерті людей у всьому світі. Таким чином, своєчасне звернення до фахівця є актуальним для кожної людини, яка має проблеми з серцем.

Лікар-кардіолог  займається діагностикою, лікуванням і попередженням серцевосудинних захворювань, також виявляє супутні патології. Ризик виникнення та розвитку захворювань серцево-судинної системи зростає, якщо у Вас: цукровий діабет, підвищений тиск (артеріальна гіпертонія), зайва вага, підвищений рівень холестерину в крові, гіподинамія , стан нервово-психічної напруги, малорухливий спосіб життя, спадкова схильність до таких захворювань, якщо ви палите.

Консультація лікаря-кардіолога не буде зайвою, якщо з перерахованих факторів, що сприяють розвитку захворювань серцево-судинної системи, хоча б два мають до Вас відношення. Щорічний профілактичний огляд кардіолога рекомендується проходити всім, кому більше 35 років.

Обов'язково слід звернутися до кардіолога, якщо у Вас:

 • неприємні відчуття, тяжкість або болі в області серця (у лівій частині грудей), особливо якщо біль виникає при фізичному навантаженні і зникає, як тільки навантаження скорочується;
 • задишка, відчуття нестачі повітря;
 • відчуття порушення серцебиття, занадто частий (більше 90 ударів на хвилину) або рідкий (менше 50 ударів на хвилину) пульс;
 • артеріальний тиск підвищується вище 140/90 мм .;
 • набряки на ногах.

Якщо біль, дискомфорт або печіння за грудиною супроводжуються різкою слабкістю, холодним потом, відчуттям нестачі повітря або у Вас переднепритомний стан, слід негайно викликати швидку допомогу.

Прийом ведуть лікарі-кардіологи:

Токар Тетяна Віталіївна

Шапошник Юрій Васильович 

© 2023 КП ЛД Центр Здоров'я · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Підтримка:panchenko.com.ua

записатися на прийом

Для попереднього запису заповніть та відправте форми.
В робочий час, Вам зателефонує адміністратор закладу  для уточнення по запису.

  Ваше Ім'я (обов′язково)

  По батькові (обов′язково)

  Прізвище (обов′язково)

  ДД.ММ.РРРР нар-ня (обов′язково)

  Ваш номер телефону (обов′язково)

  Ваш e-mail

  Тема (обов′язково)

  До якого лікаря:

  та/або

  Яку послугу:

  На яку дату (обов′язково):

  На яку годину, примітки, запитання

  x