Відкрити меню

Кольпоскопія. Лікар-акушер-гінеколог Філоненко Світлана Миколаївна


Кольпоскопія. Колькоскопічна картина змін епітелію шийки матки у жінок дуже інформативна, та дозволяє вчасно діагностувати патологічні процеси , підібрати необхідні методи обстеження та лікування. Метод обстеження безболісний і доступний за ціною.

Рак шийки матки – це важке захворювання, що посідає ІІ місце у структурі жіночої онкологічної смертності, забираючи щороку життя тисяч молодих активних жінок. На сьогоднішній день відсутні ефективні методи лікування раку шийки матки, які б дозволили жінці повернутися до повноцінного життя, відновити репродуктивну функцію. Тому загальноприйнятою у світі тактикою боротьби із раком шийки матки є не лікування, а саме профілактика цього захворювання. Вже понад 70 років діють ефективні програми профілактичних обстежень  жінок на наявність ранніх дистпластичних та передракових змін епітелію шийки матки.  Вчасна терапевтична корекція таких змін дозволяє не допустити виникнення раку. Впровадження широкого скринінгу дозволить в багато разів знизити захворюваність на рак шийки матки.

Ми пропонуємо:

Загальновизнаний у світі ефективний метод скринінгу раку шийки матки – класичний тест Папаніколай (ПАП-тест).  ПАП-тест дозволяє точно визначитися із станом та змінами передусім сквамозного епітелію, а також залозистого епітелію шийки матки, та обрати ефективну  тактику із врахуванням індивідуальних особливостей кожної жінки, таких як вік, стан репродуктивних функцій, тощо.

Записатись на прийом до лікаря-гінеколога Центр Здоров'я

м. Полтава, вул. Степового фронту, 29

Міський: 8 (0532) 63-65-85

Водафон (МТС): 050-3301892

Київстар: 067-5570116

© 2023 КП ЛД Центр Здоров'я · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Підтримка:panchenko.com.ua

записатися на прийом

Для попереднього запису заповніть та відправте форми.
В робочий час, Вам зателефонує адміністратор закладу  для уточнення по запису.

  Ваше Ім'я (обов′язково)

  По батькові (обов′язково)

  Прізвище (обов′язково)

  ДД.ММ.РРРР нар-ня (обов′язково)

  Ваш номер телефону (обов′язково)

  Ваш e-mail

  Тема (обов′язково)

  До якого лікаря:

  та/або

  Яку послугу:

  На яку дату (обов′язково):

  На яку годину, примітки, запитання

  x