Открыть меню

Функціональна діагностика

КАБІНЕТ ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ ДІАГНОСТИКИ

Кабінет функціональної діагностики проводить дослідження, що дозволяють своєчасно діагностувати порушення серцево-судинної системи: ішемічну хворобу серця, гостру і хронічну серцеву недостатність, складні порушення ритму,  порушення електролітного балансу, перикардити, травми серця, міокардити  а також оцінити функціональний стан легенів і бронхів, судин головного мозку та інші патологічні стани. В кабінеті працює Діагностичний комплекс DX-NT, на якому за допомогою різних програм проводяться обстеження:

Електрокардіографія (ЕКГ) Це метод дослідження біоелектричної активності серця. Незамінний в діагностиці захворювань серця, порушень ритму і провідності, ішемічної хвороби, інфаркті міокарда, а також перед оперативним втручанням, санаторно-курортним лікуванням, при профоглядах, заняттях спортом.

У центрі проводиться електрокардіограма в 12-ти відведеннях,  з медикаментозними пробами і навантажувальним тестом, на різних швидкостях. Підготовки до дослідження не потрібно. Важливо мати на прийомі попередні ЕКГ для оцінки динамічних змін.

Спірометрія Дослідження функції зовнішнього дихання (вентиляції легень).

Дозволяє оцінити прохідність бронхіального дерева на всіх рівнях. Відносна простота і доступність зробили спірометрію найбільш широко застосовуваним методом обстеження функціонального стану легенів. Використовується для якісної і кількісної оцінки зміни функціонального стану легень, обумовленого різними захворюваннями: ХОЗЛ, бронхіальна астма, та ін. Це дослідження проводиться на різних етапах лікувально-діагностичного процесу, при експертизі працездатності, придатності до роботи в певних умовах, при масових і епідеміологічних обстеженнях груп населення

 Кардіоінтервалографія (КІГ кардіорітмограмма)

Метод реєстрації серцевого ритму з метою визначення його варіабільності (зміна частоти) в стані спокою і при проведенні функціональних проб (зміна положення тіла – перехід з горизонтального положення у вертикальне, фізичне навантаження).

Дозволяє визначити який тип вегетативної системи переважає в регуляції нервових процесів у даного пацієнта, призначається лікарем для оцінки ритмічності та адекватності роботи синусового вузла, ступеня напруження компенсаторних реакцій організму.

Реоенцефалографія (дослідження мозкових судин).

Обстеження проводиться в стані спокою та із застосуванням проб (повороти голови). Проби проводяться з метою характеристики судинної реактивності, симетричності кровонаповнення, стану артеріального притоку та венозного відтоку.Обстеження показане при порушенні свідомості всіх видів, вегетативній дисфункції, гіпертонічній хворобі, артеріальній гіпертензії різного генезу, невротичних станах, патології шийно-грудного відділу хребта.

Реовазографія судин верхніх і нижніх кінцівок.

Показано при захворюваннях судин рук, ніг; облітеруючому ендартеріїті, при атеросклерозі, ГХ, цукровому діабеті, інше.

Всі методи, що проводяться в кабінеті функціональної діагностики абсолютно безпечні, нешкідливі, безболісні.

© 2017 КП ЛД Центр Здоров'я · Копирование материалов сайта без разрешения запрещено
Дизайн и поддержка: GoodwinPress.ru