Відкрити меню

Болять очі


У сучасної людини часто болять очі. І це є однією з основних і найбільш частих скарг при зверненні до лікаря-офтальмолога. В «Центр здоров’я» щодня звертаються люди з такою скаргою. Частіше за все ми пов’язуємо втомлюваність очей або болісні відчуття в них з надмірним перебуванням за комп’ютером або інфекцією. А між тим, біль в очах можуть викликати хронічні захворювання, значення яким людина зовсім не придає.

Око – важливий орган, який виконує не тільки зорову функцію. В очах знаходиться велика кількість чутливих рецепторів, які відразу реагують на різні подразники, захищають очі від пошкоджень і, тим самим, часто викликають біль в очах. Больові відчуття в очах можуть бути різними, навколо і всередині очного яблука, і виникати по різним причинам, а саме:

  1. Перевтома очних м’язів
  2. Неправильна корекція зору
  3. Частий головний біль
  4. Запалення судин оболонки ока або рогівки
  5. Травма чи попадання в око стороннього тіла
  6. Синдром «сухого ока»
  7. Інфекція (бактерії чи віруси можуть попасти в око не тільки із зовні, але й з вогнищ інфекції в організмі при гаймориті, карієсі, герпесі, тонзиліті)
  8. Гострий напад закритокутової глаукоми (ризик виникнення глаукоми підвищується після 40 років, тому в профілактичних цілях після 40 р. один раз на рік слід вимірювати внутрішньо очний тиск)

 

Щоб зберегти здоров’я очей не ігноруйте профоглядами один раз на рік.

 

У нас є всі умови для того, щоб забезпечити індивідуальний підхід до пацієнта в кожному окремому випадку та грамотно і кваліфіковано оцінити стан пацієнта, виявити причину захворювання очей, встановити діагноз та призначити відповідне лікування.

 

Поверніть собі здоровий погляд на речі

разом з «ЦЕНТРОМ ЗДОРОВ’Я».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2020 КП ЛД Центр Здоров'я · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Підтримка:panchenko.com.ua